רק שתבינו שלא הייתה שום אסמכתא לכסף שנגזל ממני והסיכוי לזכות היה אפסי.. (ג,ש)

אני קוראת ספר דברים כבר במשך שנה במסירות ובאהבה כל שבת וכל מועד, ואם חשתי ברע ופיספסתי אני מרגישה חיסרון אז קוראת במשך השבוע. כל פעם שאני קוראת את הספר אני מתמלאת בקדושה ורוחניות לא יודעת להסביר הרגשה מיוחדת.

זאת היתה רק ההקדמה, רציתי לשתף אתכם בניסים ובנפלאות והישועות שזכיתי להן. חששתי קצת לפני שהחלטתי לשתף אתכן אבל מעלת זיכוי הרבים חשובה יותר. לפני 7 חודשים עברתי מקרה הונאה חמור ביותר שגרם לי נזק כספי שברון לב ועוגמת נפש, היה לי חושך גדול ואני אם חד הורית הרגשתי נורא, אבל הבטתי לאבא שבשמים ואמרתי לו שבזכות הקריאה יושיע אותי. בתוך תוכי ידעתי שהזכות הזאת והמסירות שלי תעמוד לצידי, המשכתי לקרוא ולא דאגתי. רק שתבינו, בעקבות המקרה חסמו לי את כרטיסי האשראי, חזרו לי מלא שיקים, החשבון שלי הפך מוגבל וכל היום היו מתקשרים אלי מכל מיני מקומות שהשיקים שלי חזרו.

התביישתי נורא שהלכתי לשלם להם, לא היה לי שקל רק המשפחה עזרה, משכתי מהפיצויים שלי כסף.
מישהי אחרת במקומי היתה מתמוטטת, רק שתבינו שלא הייתה שום אסמכתא לכסף שנגזל ממני והסיכוי לזכות היה אפסי..
אבל למזלי האמונה החזקה שלי בבורא עולם, ובישועות של ספר דברים גרמה לי להאמין ולשרוד!.

ביקשתי מהמנהלת של הקבוצה שתבקש מהרב פינטו שליטא שיברך אותי דחוף! כמה ימים אחרי הברכה של הרב, הגיעה הבשורה הטובה בתאריך 13/9/19 העו"ד שלי שלח לי הודעה "מזל טוב השופט פסק לטובתך" התרגשתי נורא וירדו לי דמעות של אושר, קיבלתי סכום כפול ומכופל ממה שנגזל ממני. היום אני שמחה ורגועה יש לי ביטחון כלכלי ושקט נפשי.

הסוד של קריאת ספר דברים הוא לקרוא מתוך אהבה, אמונה תמימה ובכוונה גדולה אני מבטיחה לכם אם תקראו ותתמיידו כל שבת וחג תראו ניסים מעל הטבע
תודה לבורא עולם!!!

כתוב/כתבי תגובה