עברתי את הבדיקה ואמרו שיש לי בעיה שלא אוכל להיכנס להיריון (ט')

לפני כשנתיים התחתנתי עם בעלי וכעבור שנה ראינו שיש בעיה ואני לא נקלטת להיריון. מיד פנינו לרופא ועשינו בדיקות, בהתחלה אמרו שיש לי בעיה רפואית ושאצטרך לעבור בדיקה מסויימת, עברתי את הבדיקה ואמרו שיש לי בעיה שלא אוכל להיכנס להיריון בגללה.

הלכתי מספר פעמים לציון של רבי משה אהרון פינטו זצק"ל שם אני מבקרת המון. עברו כמעט שנתיים עברתי רופא והתחלתי להכין את עצמי לטיפולים.

השנה (2019) ביום ההילולה של הבבא סאלי נסעתי יחד עם אמי לנתיבות לציון שלו, שם אמא שלי הביאה דברים לסעודת אמנים. פגשנו שם אישה צדיקה ממש צדיקה, שסיפרה לנו על הקבוצה של הרב פינטו והציעה לצרף אותנו.

לאחר שצירפה אותנו התחלתי לקרוא כל מה שנכתב בקבוצה, ונתקלתי בבקשת הרב לקרוא ספר דברים בשבת ושמעתי על הסגולות של הספר. ביקשתי מבעלי ספר דברים וקיוותי בתוך תוכי שאולי מפה תבוא לי הישועה. בעלי ביקש מחבר שלו שהוא תלמיד של הרב פינטו, וכבר יומיים אחרי הספר היה אצלי התחלתי לקרוא מדי פעם מהספר קצת. אבל בחודש האחרון, כבר שלוש שבועות שאני מצליחה וקוראת כל שבת את כל ספר דברים.

היום הרגשתי משהו מוזר בגוף, עשיתי בדיקה והתבשרתי שאני בהיריון. תודה לבורא עולם תודה על האמונה תודה למורנו ורבנו הצדיק הרב פינטו ותודה לאותה צדיקה.

יש לציין שהתפללתי המון תפילות התחננתי לבורא עולם וספר דברים הוא שכנראה פתח שערי שמיים והעביר את התפילות שלי לבורא עולם.

כתוב/כתבי תגובה